Uluslararası Hastalar için

Yurtdışından veya İstanbul dışından bize estetik işlem yaptırmak isteyen kişiler telefon ve mail yoluyla kinliğimizden bilgi alabilmektedirler. Ameliyat bilgileri, kaç gün İstanbul’da kalmaları gerektiği, ameliyat ücretleri hakkında bilgi verilmektedir. Yurt dışından ya da İstanbul dışından gelen, kliniğimize başvuran hastalara yönelik istedikleri takdirde bütçelerine uygun konaklama seçenekleri, transfer seçenekleri sunulmaktadır. Tedavi süresince tüm doktorumuz, hemşirelerimiz ve danışmanlarımız, hastalarımızla karşılıklı güven prensiplerine dayanan ve tedavinin tüm aşamalarında dürüstlük ilkeleri çerçevesinde paylaşıma dayalı bir ilişki kurmaktadırlar. Yabancı dil bilen personelimiz hastalarımızla kolay iletişim kurabilmektedir.

Yurtdışı hastalar için hizmetlerimiz
Kliniğe yakın, bütçelerine uygun konaklama seçenekleri
Havaalanı transferi düzenlenmesi
Ödeme şekilleri hakkında bilgi verilmesi
Tercüman konusunda destek verilmesi
Tıbbi randevuların, takip bakımı dahil olmak üzere planlaması (pre-op ve post-op değerlendirme)

Yurtdışından gelen hastalarımız özellikle Türkiye’ de kaç gün kalmaları gerektiğini sormaktadırlar. Tabi ki her ameliyat için farklıdır.

MEME SİLİKON AMELİYATI: Türkiye’ de 5 gün kalmanız yeterlidir. Sonrasında rahatlıkla uçakla seyahat edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.

SAÇ EKİMİ  İÇİN:   2 veya 3 gece İstanbul’da kalmanız yeterlidir. Sonrasında rahatlıkla uçakla seyahat edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman veya dikiş alımı yoktur.

BURUN ESTETİĞİ İÇİN: İstanbul’da 7 gün kalmanız yeterlidir. Ameliyattan sonra 7. günde burnunuzdaki atel alınacaktır. Ve rahatlıkla uçakla seyahat edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş   alımı yoktur.

YAĞ ALDIRMA (LİPOSUCTİON) VE LAZER LİPOLİZ:  İstanbul’da 3 gün kalmanız yeterlidir. Sonrasında rahatlıkla uçakla seyahat  edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ:  Türkiye’de 3 gün kalmanız yeterlidir. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.

KULAK ESTETİĞİ:  İstanbul’da 7 gün kalmanız yeterlidir. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.

KARIN GERME VE UYLUK GERME: İstanbul’da 5 gün kalmanız yeterlidir.  Sonrasında rahatlıkla uçakla seyahat edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.

MEME KÜÇÜLTME VE DİKLEŞTİRME AMELİYATI: Türkiye’ de 5 gün kalmanız yeterlidir. Sonrasında rahatlıkla uçakla seyahat edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.

ERKEKLERDE MEME KÜÇÜLTME (JİNEKOMASTİ): Türkiye’ de 3  veya 5 gün kalmanız yeterlidir. Ameliyat tekniğine göre değişmektedir. Sonrasında rahatlıkla uçakla seyahat edebilirsiniz. Ülkenize döndüğünüzde pansuman ve dikiş  alımı yoktur.